top of page

Inloopavond nieuw dorpshuis Zeeland

ZEELAND - Belangstellenden kunnen woensdagavond 5 oktober van 19 tot 21 uur een kijkje nemen in het nieuwe dorpshuis en de nieuwe sporthal in Zeeland. Het bestuur van de Stichting Dorpshuis Zeeland heet iedereen van harte welkom om de nieuwe gebouwen te komen bewonderen.
Dit is een mooie gelegenheid om eens een kijkje te nemen bij onze nieuwe lokatie. Wij zijn heel erg benieuwd hoe dat gaat bevallen en hopen ook weer op vele mooie en gezellige momenten met elkaar.

Na een tweetal rare jaren van corona en het verlaten van onze vertrouwde plek is het nu weer tijd voor een nieuwe, fijne ruimte voor onze leden.

21 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Tijdens de officiële opening van het Dorpshuis Zeeland op zondag 30 april van 13:00 tot 17:00u houden wij open huis. Ruimte Creatief-1 op de 1e verdieping. Wij zullen enkele schilderijen van onze lede

bottom of page